Policjanci na Dniu Otwartym Szkoły - Profilaktyka - KMP Kielce

Profilaktyka

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na Dniu Otwartym Szkoły

Data publikacji 31.05.2019

Wczoraj Funkcjonariusze Komisariatu Policji IV wzięli udział w Pikniku Budowlanym, który był jednocześnie „Dniem Otwartym” Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach.

Wzorem lat ubiegłych w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach został zorganizowany „Dzień Otwarty”. Podczas świątecznego dnia zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i służby mundurowe współpracujące ze szkołą promowali edukację w tej placówce. Piknik rozpoczął się od przedstawienia Szkolnego Teatru Zgoda pt. „Kocham cię życie”, którego celem było uświadamianie uczestników spotkania jakie zagrożenia i konsekwencje wynikają z zażywania wszelkich środków odurzających, psychoaktywnych.

Organizatorzy starali się zaprezentować szkołę jak najlepiej i przedstawić ofertę wielu kierunków kształcenia w placówce. W salach lekcyjnych zgromadzona młodzież z gimnazjów oraz szkół podstawowych mogła zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły oraz kierunkami kształcenia, jakie placówka oferuje.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji IV w Kielcach Naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Marek Znojek oraz st. sierż. Aleksandra Sendybył rozmawiali z uczestnikami na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Zachęcali do wstąpienia w szeregi Policji, oraz w związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego zachęcali do aktywnego i zdrowego wypoczynku z zachowaniem ostrożności i rozsądku.

Opr. AS

  • Policjanci na dniach otwartych szkoły
  • Policjanci na dniach otwartych szkoły
  • Policjanci na dniach otwartych szkoły