Stanie przed sądem za kradzież hulajnogi - Aktualności - KMP Kielce

Aktualności

Stanie przed sądem za kradzież hulajnogi

Data publikacji 15.10.2019

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 64- latkowi z gminy Łopuszno, który został zatrzymany przez kryminalnych z Komisariatu Policji IV w Kielcach. Policjanci ustalili, że mężczyzna w ubiegły wtorek najprawdopodobniej dokonał kradzieży hulajnogi elektrycznej na terenie Kielc. W toku czynności stróże prawa odzyskali także skradziony jednoślad.

W ubiegły wtorek, do policjantów z komisariatu przy ul. Śniadeckich zgłosił się przedstawiciel firmy, obsługującej wynajem hulajnóg elektrycznych na terenie miasta. Mężczyzna poinformował, że nieznany sprawca dokonał kradzieży jednośladu, który nie został zwrócony. Ustalenia wskazywały, że pojazd znajduje się najprawdopodobniej na terenie jednej z miejscowości w gminie Łopuszno. We wskazanym rejonie, w polu mundurowi ujawnili skradzioną hulajnogę. Rozwiązaniem tej zagadki zajęli się kryminalni z Komisariatu Policji IV w Kielcach. Szczegółowa analiza zebranych materiałów zaprowadziła śledczych ponownie na teren gminy Łopuszno. Tutaj kryminalni złożyli wizytę 64- latkowi, mającemu związek ze zdarzeniem. Mężczyzna został zatrzymany.

Podejrzany usłyszał od śledczych zarzut kradzieży hulajnogi elektrycznej, wartej 3000 złotych. Jego zachowanie oceni wkrótce sąd.

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach