Nowi komendanci komisariatów w Morawicy i Rakowie - Aktualności - KMP Kielce

Aktualności

Nowi komendanci komisariatów w Morawicy i Rakowie

Data publikacji 01.07.2019

Dzisiaj Komendant Miejski Policji w Kielcach podinsp. Piotr Zalewski uroczyście wprowadził dwóch nowych komendantów komisariatów. Z początkiem lipca obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Rakowie pełni st. asp. Witold Fijas. Z kolei dotychczasowy szef rakowskich policjantów asp. szt. Arkadiusz Nowak będzie od dziś kierował Komisariatem Policji w Morawicy.

Wprowadzenia w komisariatach w Rakowie i Morawicy dokonał Komendant Miejski Policji w Kielcach podinsp. Piotr Zalewski. Szef kieleckich stróżów prawa wręczając rozkazy o powołaniu na stanowiska służbowe, przedstawił krótko przebieg służby nowych przełożonych jednostek. Komendant Zalewski gratulując nowo powołanym życzył im także satysfakcji z realizacji zadań na nowym stanowisku.

Pełniący obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Morawicy asp. szt. Arkadiusz Nowak jest funkcjonariuszem z 23- letnim stażem. W swojej karierze pełnił służbę zarówno w pionach prewencji jak i kryminalnych. W przeszłości był m.in. kierownikiem Referatu Kryminalnego komisariatu w Chęcinach oraz pełnił obowiązki komendanta tej jednostki. Od 8 września 2016 roku był Komendantem Komisariatu Policji w Rakowie.

Pełniący obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Rakowie st. asp. Witold Fijas służbę w Policji rozpoczął 22 lata temu. Większość swojej służby spędził w komisariacie w Bodzentynie, gdzie przeszedł kolejne szczeble służbowe. Od dnia 1 stycznia 2016 roku kierował tamtejszym Referatem Kryminalnym.

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach

  • Wprowadzenie Komendanta KP Raków
  • Wprowadzenie Komendanta KP Raków
  • Komendant Miejski Policji w Kielcach podczas wprowadzenia
  • Wprowadzenie Komendanta KP Morawica
  • Wprowadzenie Komendanta KP Morawica
  • Wprowadzenie Komendanta KP Morawica