Poszukiwany listami gończymi trafił do aresztu - Aktualności - KMP Kielce

Aktualności

Poszukiwany listami gończymi trafił do aresztu

Data publikacji 25.06.2019

Na najbliższe 1,5 roku pożegnał się z wolnością 47 –latek, którego wczoraj zatrzymali funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób miejskiej jednostki Policji. Mężczyzna był poszukiwany 2 listami gończymi i tuż po tym jak policjanci założyli mu kajdanki na ręce, trafił on do pobliskiego aresztu śledczego.

W 2018 rok do policjantów z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach trafił list gończy z danymi 47 –letniego mieszkańcem miasta. Od tego momentu mundurowi poszukiwali mężczyznę, który w wyznaczonym terminie nie stawił się do zakładu karnego, a został skazany na 1 rok 6 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo.

Wczoraj funkcjonariusze dotarli do jednego z mieszkań, znajdującego się na terenie osiedla Czarnów. Tam stróże prawa zastali poszukiwanego 47 –latka, który nie krył zaskoczenia wizytą policjantów. Ostatecznie mężczyzna, za którym Sąd Rejonowy w Kielcach wydał 2 listy gończe trafił już wczoraj do pobliskiego aresztu śledczego.

Opr. DJ

Źródło: KMP w Kielcach