Czujni policjanci przejęli narkotyki - Aktualności - KMP Kielce

Aktualności

Czujni policjanci przejęli narkotyki

Data publikacji 11.10.2018

Kolejne kłopoty z prawem czekają 20-letnią mieszkankę Krakowa, którą zatrzymali wczoraj mundurowi z Rakowa. Policjanci w trakcie patrolu zauważyli, jak młoda kobieta odrzuca foliowe zawiniątka z zawartością białego proszku, zidentyfikowanego jako amfetamina. Zatrzymanej za posiadanie narkotyków grożą 3 lata „za kratkami”.

W środę, po godzinie 16 funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Rakowie patrolowali ulice na terenie gminy. W pewnym momencie zauważyli idącą poboczem młodą kobietę. Twarz pieszej była mundurowym znajoma, gdyż kilka tygodni wcześniej miała do czynienia z miejscowymi stróżami prawa. Mając podejrzenia, że kobieta tym razem również może posiadać przy sobie narkotyki, policjanci przystąpili do czynności. Już na sam widok umundurowanych funkcjonariuszy 20-letnia mieszkanka Krakowa odrzuciła 6 zawiniątek foliowych. Nie przypadkowo, bowiem okazało się, że w środku miała ukryty biały proszek, wstępnie zidentyfikowany jako amfetamina. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Dzięki czujności mundurowych z Rakowa, 20-latka odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków. Za ten czyn grozi jej nawet 3-letni pobyt „za kratkami”.

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach