Malowana Niedziela - Aktualności - KMP Kielce

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Malowana Niedziela

Data publikacji 29.03.2015

Dziś mł. insp. Roman Sobczak Zastępca Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach wraz z mł. insp. Arturem Bieleckim Komendantem Miejskim Policji w Kielcach uczestniczyli w akcji pod hasłem Malowana Niedziela w jednej z kieleckich galerii handlowych. W jej ramach policjanci oraz wszystkie inne zaproszone osoby dekorowały wielkanocne pisanki, które następnie przekazywano na licytację. Pieniądze uzyskane w ten sposób wesprą osoby, którym niezbędna jest pomoc w leczeniu.

Świętokrzyscy policjanci już po raz kolejny włączyli się w akcję charytatywną wspierającą ludzi najbardziej potrzebujące. Zarówno Zastępca Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach jak i Komendant Miejski Policji w Kielcach z uwagi na cel tego przedświątecznego spotkania, do wykonania swojego zadania podeszli niezwykle sumiennie ale i z uśmiechem. Wykazali się zarówno zdolnościami plastycznymi, znajomością technik dekorowania wielkanocnych jaj, jak również dużą dozą poczucia humoru.

Obie  przygotowane przez Komendantów wielkanocne pisanki zostały szybko zlicytowane i znalazły swojego właściciela.

Organizatorzy Malowanej Niedzieli pieniądze uzbierane podczas trwania całej akcji przekażą fundacjom, które wspierają ludzi chorych i najbardziej potrzebujących pomocy w leczeniu.

Opr. M.T.

Źródło: KWP w Kielcach