Zatrzymany za posiadanie narkotyków - Aktualności - KMP Kielce

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Data publikacji 27.03.2015

Kieleccy Policjanci zatrzymali 21 –letniego mieszkańca miasta, u którego w wyniku przeszukania ujawniono środki odurzające w postaci haszyszu, suszu roślinnego oraz papierowych listków prawdopodobnie nasączonych substancją LSD. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara od 3 lat pozbawienia wolności.

Drobiazgowa oraz wnikliwa praca funkcjonariuszy Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Kielcach doprowadzała do zatrzymania 21 – letniego mieszkańca Kielc, który posiadał środki odurzające. Mundurowi podejrzewali, że może on mieć narkotyki, w związku z tym wczoraj rano zapukali do drzwi jego mieszkania. W toku przeszukania policjanci ujawnili narkotyki w postaci haszyszu o wadzie blisko 46 gram oraz susz roślinny wstępnie zidentyfikowany jako marihuana.  Ponadto w mieszkaniu 21 – latka policjanci znaleźli trzy papierowe listki prawdopodobnie nasączone substancja LSD oraz elektroniczna wagę.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności.   

Opr. DJ

Źródło: KMP w Kielcach