4 kilogramy amfetaminy w rękach policji - Aktualności - KMP Kielce

Aktualności

4 kilogramy amfetaminy w rękach policji

Data publikacji 07.10.2017

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, zatrzymali w czwartek w nocy trzech mężczyzn w wieku od 30 do 38 lat, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Mieszkańcy powiatu staszowskiego mieli przy sobie łącznie 4 kilogramy białego proszku wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina.

W czwartkową noc policjanci z kieleckiej komendy zauważyli na terenie gminy Bodzentyn pojazd osobowy w którym znajdowało się trzech mężczyzn.  Kierujący oraz pasażerowie podróżujący w pojeździe błądzili uliczkami po jednej z miejscowości. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania trójki mężczyzn. W trakcie czynności okazało się, że mieszkańcy powiatu staszowskiego mieli ze sobą pakunek w którym znajdował się biały proszek. Wstępne badanie ujawnionej substancji wykazało, że jest to amfetamina a waga zawiniątka przekraczała 4 kilogramy.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd. Teraz śledczy z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową wyjaśniają w jaki sposób zatrzymani weszli w posiadanie zabronionej substancji i do kogo miała ona trafić.

 

Opr. MB

Źródło: KMP w Kielcach

  • Zabezpieczone substancje