Sylwester pod Gwiazdami 2014/2015 - Aktualności - KMP Kielce

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sylwester pod Gwiazdami 2014/2015

W tym roku wzorem lat ubiegłych na kieleckim Rynku organizowana jest plenerowa zabawa sylwestrowa pn. „Sylwester pod Gwiazdami 2014/2015”. Przedsięwzięcie to organizowane jest w formie imprezy masowej, która wzorem lat ubiegłych zapewne zgromadzi tłumy uczestników chcących na świeżym powietrzu przywitać Nowy Rok 2015.

Przypominamy wszystkim osobom udającym się na kielecki Rynek, którzy chcą uczestniczyć w powitaniu Nowego Roku, że wnoszenie lub posiadanie
na imprezie masowej napojów alkoholowych jest zabronione. Za powyższe wykroczenie ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych przewiduje karę ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 2000 zł.

Wśród przedmiotów objętych zakazem wnoszenia lub posiadania na imprezie masowej są również; broń, wyroby pirotechniczne (race, petardy, świece dymne itd.), lub inne niebezpieczne przedmioty lub materiały wybuchowe. W przypadku wnoszenia lub posiadania tych przedmiotów możecie się Państwo narazić na odpowiedzialność za przestępstwo, które zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Należy mieć też na uwadze, że wielu uczestników  „Sylwestra pod Gwiazdami 2014/2015” w Kielcach może mieć obawy, czy będą podczas tego typu imprezy bezpieczni. Wiele może zależeć od nas samych, a zwłaszcza od tych którzy wybierają się na tego typu zabawę. Wystarczy przestrzegać prostych zasad które zawarte są też w regulaminie imprezy.

Zadbajmy wspólnie o to, aby koniec starego i początek Nowego Roku był dla nas wszystkich miły i bezpieczny.

 

Kieleccy policjanci proszą o rozwagę i życzą „Bezpiecznej” zabawy sylwestrowej !

Kielecka Policja Apeluje Przed Zabawą Sylwestrową